PARĘ SŁÓW O MNIE

Skoro udało Ci się dotrzeć aż tutaj, to już pewnie zobaczyłeś kilka z moich zdjęć i zdążyłeś wyrobić sobie na ich temat zdanie. Właśnie dlatego teraz jesteś w tym miejscu, w zakładce „o mnie”, ponieważ chcesz wiedzieć na pewno, czy powierzysz mi ważną rolę zatrzymania czasu. Czy uchwycenie jednej, wyjątkowej chwili z Twojego życia, powierzyć tej osobie? To bardzo odpowiedzialne zadanie. Fotografowanie, to czynność która ma za zadanie uwiecznić emocje, uczucia, jakie towarzyszyły Tobie i Twoim bliskim w danej chwili. Wybierz dobrze. Kim jestem? Jakie jest moje doświadczenie? Poznajmy się!

Magdalena Chrostek…

…jestem mamą dwóch uroczych dziewczynek, szczęśliwą żoną oraz menadżerem w jednej z agencji interaktywnych na Śląsku. Moja głowa jest pełna pomysłów, a fotografia to coś, co stanowi dla mnie nie tylko pasję, ale również sposób na spędzanie czasu i okazję do obdarowywania innych ludzi radością. Fotografia nie jest moim głównym źródłem dochodu, ale jest znacznie ważniejsza niż tylko sposób na zarabianie. Fotografia daje mi możliwość zatrzymania i uwiecznienia ważnych momentów, uczuć i emocji, które towarzyszą nam w życiu. Uważam, że zdjęcia są czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Zdjęć nie da się porównać z niczym innym – pozwalają nam na trwałe zapisanie czegoś, czego nie da się opisać słowami. Mam nadzieję, że zdecydujesz się na współpracę ze mną, abyśmy razem mogli uwiecznić dla Ciebie i Twoich bliskich te niezwykłe, niepowtarzalne chwile.

To mnie definiuje

Uczciwość, jest jedną z najważniejszych cech, jaką powinien posiadać każdy fotograf. To właśnie dzięki uczciwości, fotograf może zyskać zaufanie swoich klientów i zbudować z nimi trwałą relację. Uczciwy fotograf zawsze będzie transparentny w swoich umowach, cenach i oczekiwaniach. Będzie też przestrzegał etyki zawodowej i zawsze działał zgodnie z zasadami moralnymi.
Zaangażowanie, cecha która pozwala fotografowi na osiągnięcie sukcesu. Bycie zaangażowanym oznacza, że fotograf nie tylko wykonuje swoją pracę, ale również stara się zrobić to jak najlepiej. Zdjęcia są dla niego pasją, co przekłada się na jakość jego pracy.
Sumienność, jest kluczowa w pracy fotografa. Sumienny fotograf dba o każdy detal, niezależnie od tego, czy chodzi o ustawienie sprzętu czy o obróbkę zdjęć. Sumienność pozwala spełnić oczekiwania klienta i zapewnienie mu wysokiej jakości usług.
Pasja jest czynnikiem, który pozwala tworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne zdjęcia. Pasja sprawia, że fotograf zawsze stara się zrobić coś więcej niż tylko zwykłe zdjęcie. To właśnie pasja pozwala fotografowi wykonywać swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem.
Wasze dobre samopoczucie, poczucie że wszystko pójdzie dobrze. Moim zadaniem, oprócz wykonania pięknych zdjęć, jest zadbanie o to abyście kompletnie zapomnieli o aparacie, skupili się na sobie i pokazali swoje piękno. Mam nadzieję, że te dodatkowe informacje pomogły Ci zrozumieć, jakie wartości mną kierują. Dzięki nim możesz mieć pewność, że Twoje zdjęcia będą wykonane z pełnym profesjonalizmem.

WybIERZ MOJE usługi

Każde zlecenie jest dla mnie wyzwaniem, do każdego przygotowuję się w inny sposób dostosowany do okoliczności, pory dnia, roku, scenografii i, co kluczowe, osób fotografowanych. Tak, to Wy jesteście najważniejsi, Wasze dobre samopoczucie, poczucie że wszystko pójdzie dobrze.
Moim zadaniem, oprócz wykonania pięknych zdjęć, jest zadbanie o to abyście kompletnie zapomnieli o aparacie, skupili się na sobie i pokazali swoje piękno.
Mam nadzieję że te kilka zdań ostatecznie przekona Cię do kontaktu ze mną,
resztę omówimy na spotkaniu przed sesją, z przyjemnością opowiem więcej i odpowiem na ewentualne pytania 🙂

SKONTAKTUJ SIĘ I ZAREZERWUJ TERMIN JUŻ TERAZ!

ZADZWOŃ 519 516 003