Sesja dziecięca pozwala utrwalić najważniejsze momenty w życiu dziecka.

Zdjęcia te tworzą wyjątkową pamiątkę. Taki prezent po wielu latach wywoła uśmiech na twarzy dorosłego już człowieka, ale również jego bliskich. Zajmuję się profesjonalną realizacją spersonalizowanych sesji. Dbam o to, aby każda sesja dziecięca była wyjątkowa i oryginalna.

Sesja dziecięca – z jakich okazji można ją wykonać

To zależy od oczekiwań i potrzeb rodziców. Sesje dziecięce można realizować już od pierwszych miesięcy życia dziecka. Jest to doskonały sposób ukazania szybkiego upływu czasu i zatrzymnie na zdjęciach procesu dorastania. Wynikiem takich sesji są zdjęcia, które będą stanowić wspaniałą pamiątkę w przyszłości, zarówno dla dorosłego już bohatera tychże zdjęć, jak również dla jego bliskich. Sesje dziecięce można realizować z okazji urodzin, ważnych uroczystości rodzinnych, ale również całkowicie bez okazji.

Co jest ważne w trakcie tego typu sesji?

Fotograf odpowiedzialny za sesje dziecięce staje przed trudnym wyzwaniem fotografowania dziecka. Z jednej strony dziecko jest zawsze szczere w okazywaniu emocji, co pozwala tworzyć naprawdę wyjątkowe zdjęcia. Z drugiej jednak strony, dzieci szybko tracą zainteresowanie sesją i jak to maluchy, chcą zająć się swoimi sprawami, czyli zabawą i poznawaniem otaczającego świata. Doświadczony fotograf jest w stanie wykorzystać każdy moment do stworzenia wyjątkowego zdjęcia, a jednocześnie posiada umiejętność stworzenia przyjaznej atmosfery, w której dziecko poczuje się komfortowo.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Fotografia jest moją życiową pasją, a jednocześnie sposobem na życie. Sama jestem szczęśliwą mamą, dzięki czemu wiem, jak współpracować z dziećmi w różnym wieku. Potrafię także empatycznie wczuć się w rodziców, aby wykonać wyjątkowe fotografie, na których im zależy. Dysonuję profesjonalnym sprzętem, co przekłada się wysoką jakość wykonywanych fotografii. W moim portfolio mogą Państwo sprawdzić próbkę moich umiejętności w zakresie fotograficznych sesji dziecięcych, z kolei w zakładce kontakt zapraszam do umówienia dogodnego terminu.