Sesja chrzest jest pamiątką na całe życie.

Jedna z najważniejszych sesji, pozwala uwiecznić najważniejsze chwile w trakcie Chrztu, jak również stworzyć pamiątkowe fotografie, na których znajdzie się dziecko w otoczeniu najbliższej rodziny, przyjaciół oraz oczywiście rodziców chrzestnych. Proponuję Państwu kompleksowe sesje chrzciny podzielone na kilka pakietów dostępnych w przystępnych cenach.

Co dokładnie obejmuje sesja chrzest?

Zależy to w dużej mierze od wybranego pakietu, jak również od indywidualnych oczekiwań klienta. Sesja chrzcin może być w pełni spersonalizowana. Zazwyczaj, podstawą sesji jest oczywiście uwiecznienie najważniejszych momentów w kościele. Następnie fotograf wykonuje zdjęcia z rodzicami i chrzestnymi, a także z innymi członkami rodziny. Nieco szersze pakiety obejmują także zdjęcia w restauracji, zdjęcia z domu w trakcie przygotowań, a także zdjęcia okolicznościowe.

Rola doświadczonego fotografa na chrzcinach

Sesja chrzest jest dość trudna, ponieważ fotograf musi umiejętnie poruszać się w kościele, w taki sposób, aby uchwycić wszystkie najważniejsze momenty, a jednocześnie nie zakłócać swoją obecnością przebiegu uroczystości. Z tego względu warto wybrać doświadczonego fotografa, który pozostanie w cieniu uroczystości, a jednocześnie stworzy wyjątkowe zdjęcia. Dobry fotograf umiejętnie prowadzi także sesje po uroczystościach w kościele, w taki sposób, aby sprawnie wykonać wszystkie zdjęcia z bliskimi, oszczędzając energię dziecka.

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?

Dysponuję dużym doświadczeniem i w swoim portfolio mam fotografie realizowane w trakcie sesji chrzcin. Posiadam profesjonalny sprzęt, który stanowi gwarancję wysokiej jakości wykonywanych fotografii. Dbam o pozytywną atmosferę i zawsze podchodzę w sposób indywidualny do potrzeb moich klientów, tak, aby zaoferować spersonalizowaną sesję. Atutem mojej oferty są także przystępne ceny. Inne atuty? Jako mama doskonale wiem, na co zwrócić uwagę w trakcie tak istotnych uroczystości, aby stworzyć wyjątkowe fotografie, które przywołają uśmiech po wielu latach. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami telefonicznie i umówienia wolnego terminu.